איך להתנהג עם נערת ליווי | מדריך מעשי

טיפים, עשה ואל תעשה 

לפני שאתה מגיע לפגישה, כדאי ללמוד מה לא לעשות, ומה כן כדאי, זה יכול לחסוך לך כאב מיותר.

כאן מובאות עצות מועילות והדרכה שאספנו מפי כמה נערות ליווי מנוסות ברחבי העולם ובארץ.

מה היא מצפה ומה יכול לקרות

בטיחות – אף פעם אל תבקש לקיים יחסי מין בלי קונדום, גם אם קיבלת עכשיו תוצאות בדיקה מהרופא, ואתה סומך עליה שהיא בריאה. אף מקצוענית לא תסכים לזה, אם תנסה ב"טעות" להוריד את הקונדום תוך כדי, אז המפגש יגמר מיידית ולא תקבל החזר.

אל תשכח שנערות ליווי מדברות אחת עם השנייה, כמו שלך יש עמיתים לעבודה, ואם תעשה שטויות כאלו השמועה יכולה להתפשט ויהיה לך קשה גם להשיג פגישה עם בחורה אחרת.

יחס מכובד – למרות הסטיגמות, אל תתייחס אליה כמו לזונה, אלא כאשת מקצוע. הן נותנות שירות על מנת להרוויח, זה לא אומר שאתה קונה אותה או שהיא שייכת לך בזמן הזה. 95% מהלקוחות מתנהגים סבבה, ויקבלו יחס טוב בהתאם. אל תחשוב שאלו רק עבריינים, נכים, או בודדים. גם מנכלים, נשואים ורווקים חתיכים.

רומנטיקה – תעשה לעצמך טובה, ותפריד בין מה שקורה עם נערת ליווי לבין יחסים זוגיים. כאן מדובר על פגישת משחק למלא צורך ספציפי, כמו חלום נחמד, אולי אתה יכול ללמוד ממנה כמה טריקים, אבל אל תתאהב בנערת ליווי. ישנן כאלו שיודעות לשחק את המשחק טוב מאוד, הרי זה מה שמצופה מהן, אבל מראש תדע שמדובר במשחק ולא באהבה אמיתית. גם אל תבלבל בין משיכה מינית לאהבה במקרה הזה, בטח שיכול להיות שהיא נמשכת אליך פיזית ונהנית מהמפגשים איתך, זה אחלה, אבל זה לא זוגיות, וזה לא אומר שהיא תיפגש איתך בחינם – אולי יש מקרים כאלו אבל אל תבנה על זה.

משא ומתן על מחיר – תברר את זה בטלפון לפני, אבל בגדול אם היא כתבה מחיר אין טעם להתווכח, זה סתם יכול לגרום לבלבולי מח. כמובן אם מדובר בסוכנות אז דבר איתם על המחיר, ולא כשהיא מגיעה אז פתאום להציע לה כל מיני או לצפות שתעשה לך הנחה כי אתה חתיך במיוחד לדעתך או משהו כזה J

כמובן שתוך כדי הסשן, היא יכולה להציע לך עוד כל מיני תוספות תמורת תוספת תשלום, ותוכל לבחור, אבל אם יש דברים שאתה רוצה, כשאתה יודע שהיא לא מוכנה כי היא ציינה את זה קודם, אז אל תנסה בכח לגרום לה לעבור את הגבול.

היגיינה –  אתה לא מצופה להיות מושלם עם ניחוח מדהים, אבל אתה כן צריך לבוא כשאתה אחרי מקלחת, עם אפטרשייב, דאודורנט וכו'

אחרת או שהיא לא תסכים, או שכן, אבל פעם הבאה לא יקבלו אותך, מה גם שזה כאמור מידע שלילי עליך שיכול לעבור לעובדות אחרות.

תביא את הסכום שקבעתם, ואם יהיו תוספות אח"כ אז תשלים. היא תמיד סופרת את הכסף, אז לא כדאי לעשות תרגילים, תזכור שגם בחורה עצמאית היא לא לבד, אם היא חושדת במשהו, במיוחד ברמאות במה שקשור לכסף, תוך דקה יכול להגיע איזה גורילה שידרוש בשמה פיצויים..

מה כדאי שהיא תדע – אם אתה במצב רפואי שגורם לך לא לגמור, או שלוקח לך הרבה זמן, יכול להיות תופעות לוואי של תרופות או סיבות אחרות, או מי שלוקח ויאגרה, אין מה להתבייש. פשוט היא צריכה לדעת, כדי שלא יהיו לה הפתעות ושהיא תדע למה היא לא מצליחה להביא את הלקוח לסיפוק.

כמו כן למבוגרים שביניכם, אתה יכול להיות בן 70 שנראה צעיר, זה לא בעיה, פשוט יש אנשים שחושבים שזה כיף לקבל התקף לב בזמן סקס עם נערת ליווי, אבל זה מסוכן כמובן ואף אחת לא רוצה את זה. ככה שדברים כמו לחץ דם גבוה, חשש לאפילפסיה, היא צריכה לדעת, כדי לא להגיע למצבים כאלו.

ציפיות – אם אתה מגיע לפגישה או שהיא הגיע אליך ורואה מישהי שלא מוצאת חן בעיניך, תעזוב ואל תשלם, או שתשלם רק הוצאות נסיעה/פיצוי.

מכיוון שאם תהיה לך חוויה לא טובה, גם היא יכולה להיפגע מזה, עדיף להגיד מראש אני לא רוצה אותה, מאשר ללכת איתה ואח"כ להתאכזב.

התנהגות נורמלית  – זה אולי מובן מאליו אבל לא לכולם: אל תהיה מניאק, ואל תהיה אלים! אלא אם כן זה חלק מהמשחק שהסכמתם עליו קודם לכן, גם אל תצפה שהיא תסכים לפגוע בך אם זה לא חלק מהשירות שלה. היא באה לתת לך שירות תמורת תשלום, זה לא אומר שאתה יכול לפגוע בה מילולית או פיזית, כמו אחות בבית חולים שבאה לטפל בך, ברור שלא תהיה חצוף או אלים, אותו דבר גם כאן. שוב, השמועות יעברו גם לאחרות, ולכל אחת יש שמירה כלשהי.