שירותי ליווי- שירותים נצחיים של הצורך הכי טבעי בעולם

השיח על שירותי ליווי הוא שיח שחוק של דימויים חבוטים.  הוא מתעלם מהעובדה הפשוטה כי היצר המיני הוא יצר מולד, טבעי, וכי גברים, בכל מקום בעולם, יעשו כל מה שהם רוצים או יכולים כדי לספק אותו. וכל עוד יהיה ביקוש לשירותי מין (כלומר- תמיד, לנצח) יימצאו מי שיספקו שירותים אלה. זה אמור להיות כה פשוט ומובן מאליו, אז מדוע זה לא כך? נשאיר את התשובה למי שמסתפקים בדיבורים…

משרד ליווי כזה www.haifalady.com, המספק נערות ליווי ללקוחות VIP לא עוסק בדיונים תיאורטיים אלא במעשים. בהגשמת חלומות ובמימוש פנטזיות. בכל מה שמאפשר לגברים להרגיש עצמם כגברים. שירותי ליווי שמאפשרים לגברים לקחת פסק זמן משגרת החיים המלחיצה והתובענית, מהאפרוריות, מהמסגרת שבתוכה הם חשים עצמם מחויבים, כבולים, ולא אחת – מתוסכלים.

שירותי ליווי להפגת בדידות

נערות ליווי מאפשרות ללקוחותיהם גם ועבור רבים מהם בעיקר להפיג את תחושת הבדידות הקיומיות , היומיומית שלהם. הם משוועים למגע אישה, לאוזן קשבת שלה, לעצם השהייה במחיצתה. הם לא צריכים ולא יכולים להסביר במלים את הצורך הנואש הזה אבל מוכנים לשלם כל מחיר כדי לתת לו מענה. אנשים רבים כאלה מגיעים אל משרד המספק שירותי ליווי ברמה הגבוהה ביותר.

צריכת שירות של נערות ליווי היא חלק בלתי נפרד משגרת חייהם של גברים, כלומר חלק בלתי נפרד של פסק זמן ממנה, של יציאה מהשגרה. כמי שמוכנים לשלם על שירות זה ממיטב כספם, טבעי שהם יחפשו מקור ומקום שמציע להם שירותי ליווי איכותיים ביותר. אנשים שמחפשים שירות כזה מגיעים אלינו- שמספקים אותו.

פורקן ממבט ראשון

גברים מתחילים להרגיש ריגוש כבר ממבט ראשון בעיניהן של הבחורות, אשר תמונותיהן, גלויות עיניים, ניבטות מולן. הם יכולים לבחור את הדובדבנים המתוקים ביותר – או אם לדייק את הדובדבניות המתוקות ביותר. הדרך מהבחירה עד לחוויה היא דרך קצרה. כמי שמספקים שירות חיוני ללקוחות VIP בפרט ולגברים הצורכים  את השירות בכלל, אנחנו יודעים כי מדובר בגברים שהדבר היחיד הברור שאפשר להגיד עליהם הוא שאין ביניהם שום מכנה משוף חוץ מאשר היותם גברים שמחפשים ריגוש מיני.

מי הם הלקוחות?

מאפייני הלקוחות הם רבים ומגוונים: הם מגיעים מכל מקום מהארץ וממקומות רבים מחוץ לארץ, הם מטווח גילאים שהפערים בו הם של עשרות שנים, הם ממוצאים שונים, ממגוון עיסוקים, החל ממובטלים וכלה בפרופסורים, גבוהים, נמוכים, בעלי רעמות שיער וקירחים, שמנים, רזים, יפים, מכוערים.

בשורה התחתונה יודגש מה שנכתב בשורה הראשונה: נשאיר את הוויכוחים על אודות שירותי ליווי למי שעיסוקם בוויכוח, לדעתנים שיש להם דעות על כל דבר ועניין, ונסתפק בחלקנו הצנוע- להציע שירותי ליווי לצרכנים הרבים שלהם, אשר מצביעים ברגליים וצורכים שירות זה פעם אחר פעם, נהנים מהחיים.