סקס במתנה עם אחותה הכוסית של החברה

נילס היה סקנדינבי בלונדיני, גבוה, עם עיניים כחולות שחי בעיירה קטנה בויסקונסין. חברה שלו, אנה, הייתה כמו גרסה נשית שלו. הם היו מאורסים בצורה לא רשמית, בערך שנה, אבל בגלל החינוך הנוצרי דתי שאנה קיבלה, הם לא עשו סקס לפני החתונה.

היא לא יכלה להתחתן לפני שאחותה הגדולה תתחתן, וזה לא היה נראה ממש מבטיח. קריסטין בקושי יכלה לשמור על מערכת יחסים עם חבר קבוע, שלא לדבר על להתחתן עם אחד.

נילס באמת אהב את אנה, והיה מתוסכל מהמצב, אז הוא צפה בהרבה פורנו והביא ביד. הייתה לנילס דירה משלו, כך שהייתה לו מספיק פרטיות לתחביב הסודי שלו. יום אחד הוא שכח לנעול את הדלת, ומי אם לא קריסטין נכנסה בלי להודיע..

המום, הוא החזיר במהירות את הזין למכנסיים, וניסה לשחק אותה תמים. אבל כריס חייכה, התיישבה לידו, והדליקה את הטלוויזיה. "רק באתי כדי להשאיל ממך את השדכן סיכות הטוב, אבל אני לא יכולה להחמיץ את ההזדמנות.. כי בבית אני לא יכולה לראות דברים כאלה."

נילס בלע את הרוק ולא ידע מה לומר, הוא גם לא רצה להמשיך לצפות בזה איתה, כי היה נבוך מדי. "נראה שזה כואב" אמרה קריסטין ונשענה קדימה כדי לראות יותר טוב.

"אני מניח שכן, אין לי באמת מושג" אמר והעביר את היד על פניו, כאילו להסתתר.

"אתה ואנה לא ניסיתם את זה?"

"לא עשינו כלום" הוא ענה וניסה להישמע המום מכך שהיא שואלת כזה דבר.

"אלהים.. אתה רוצה לומר לי שבמשך כל הזמן שאתם יוצאים, עוד לא זיינת את אחותי הקטנה?"

עכשיו הוא לא העמיד פנים, אלא באמת היה מופתע, שקריסטין משתמשת בכזו שפה.

"אנה רוצה לשמור על הבתולין עד אחרי שנתחתן, אז אני לא לוחץ עליה בנושא הזה."

"אז אתה יושב בתחתונים ומאונן מול פורנו, במקום זה?" אמרה עם קריצה

הוא לא ידע מה לומר, תפסו אותו "עם המכנסיים למטה" תרתי משמע.

"נו באמת, תודה ששיחקת עם עצמך בזמן שנכנסתי"

"רק בדקתי אותו לצורך רפואי"

"תוך כדי צפייה בפורנו?"

הוא כבר התחיל להתעצבן "תראי, בואי נכבה את הטלוויזיה ונשכח מכל הקטע הזה? אני אביא לך את השדכן ואת יכולה ללכת."

"אם אני אתן לך לזיין אותי, אז אהיה מוזמנת להישאר?"

רצו כמה אפשרויות במח שלו.. אם מתעלמים מהפרשנויות והפחדים, ברור שההצעה עצמה, לשכב עם אחותה הכוסית של אנה, מאוד מושכת אותו.

הסרט הגיע לשלב בו הבחורה מצצה לגבר כאילו כבר שבועות שהיא לא הכניסה כלום לפה. כריסטין הניחה את היד על המקום בו הייתה בליטה של הזין שלו. "אני יכולה למצוץ אותו בשבילך?" הוא לא ענה לה אבל גם לא הביע שום התנגדות, כשהאצבעות שלה עשו את דרכן מן הרוכסן אל הזין שלו. כשהיא התכופפה וכרכה את השפתיים שלה סביבו, הוא ישב זקוף וקרא OMG זה כל כך טוב!

כריסטין הכניסה עד כמה שהייתה מסוגלת לתוך הפה שלה/

כשהוא הרגיש שזה מגיע, הכריז: אני גומר! אז הוא ציפה שהיא תוציא אותו מהפה ותאונן לו עד שיגמר, כמו שהוא רואה בסרטי הפורנו, אבל לא, היא בלעה את זה.

הוא נשען על המושב, בעוד שהגבר בסרט ירד לבחורה, כריסטין נעמדה והחלה להתפשט "עכשיו תוריJ "

נילס כבר היה בקצב, גם התפשט, השכיב את כריסטין על הספה, והחל להוריד את התחתון שלה, זה לא היה מגולח כמו של השחקנית פורנו, אבל עדיין זה נראה לו כיצירת מופת.

כשהלשון שלו החלה לגעת, היא הרימה את הרגליים באוויר ככה שהוא יוכל לקבור את הפנים שלו בפנים.