שירותי ליווי בחיפה – סיפור אישי

אני גבר למוד מערכות יחסים כושלות, גרוש כבר בפעם השנייה.
כבר אינני צעיר, והנשים בחיי גבו ממני את כל הכוחות הנפשיים שהיו לי לתת לשם מטרות זוגיות. עייפתי.
בקרוב אף יגיע גיל הפרישה שלי ואוכל ליהנות מזמן פנוי ומהכסף הרב שצברתי במהלך שנות העבודה שלי כמנכ"ל בחברה גדולה.

נשים נמשכות לכסף. אולי בגלל לסיבה זו מערכות היחסים שלי היו לא מוצלחות כ"כ. במקום למצוא זיווג מתאים מצאתי את הבחורה הכי צעירה וכוסית, שרוצה רק ליהנות מכספי. חיפה היא עיר נהדרת להיות בה רווק מבוגרים הרבה כסף לבזבז. אבל הצורך במישהי קבועה, לכנסים בעבודה, או אירועים שונים, הוא צורך האי אפשר להתעלם ממנו. לגבר במעמדי, זה מין הנדרש שתהיה בחורה קבועה, צמודה, רצוי צעירה יפה ומטופחת, ומתלבשת בטוב טעם. אם לא, זה זוכה להרמות גבה רבות ואפילו יכול לפגוע באמינותי אל מול בעלי כוח רבים. רווק בגילי יש מעלה תהיות של "כנראה שמשהו ממש לא בסדר אצלו" במיוחד עקב המעמד.

כמו בסרט…

אבל, כמו שכבר ציינתי – אני עם מערכות יחסים גמרתי. אבל, מה לעשות, גבר כמוני אוהב ליהנות, אוהב מין, וצריך להיענות לתכתיבי החברה. אז בהשפעת הסרט "אישה יפה", עלה לי הרעיון, והתחלתי לחפש שירותי ליווי ביזור – נערות ליווי בחיפה כמובן לא חסר, ויש מבחר רב, כמו בכל דבר בעיר הזו. לאחר כמה בירורים בחרתי את שירותי הליווי בחיפה שנראו לי היוקרתיים ביותר, והסברתי שאני מעוניין בשירותי ליווי פשוטו כמשמעו, ליווי לאירועים ומפגשים, ללא מין, לפחות בתור התחלה. ושאני מעוניין במישהי קבועה שתוכל להתחייב להגיע בעת הצורך, בהודעה מראש כמובן. פירטתי בטלפון את הדרישות שלי בצורה המופרטת ביותר שניתן, וביקשתי שישלחו לביתי את נערת הליווי המיועדת. למחרת היא כבר הגיעה, בשעות הערב כפי שביקשתי. היא הייתה צעירה ומרשימה, לבושה בהידור ובצורה יוקרתית בדיוק בהתאם לדרישותיי. שוחחנו קצת ושאלתי אותה על עצמה, תיאמנו גרסאות ויצאנו לדרך – אירוע מהעבודה לכבוד השנה החדשה.

כשהגענו למסיבה לא הצלחנו לחמוק משום מבט, "בת הזוג" החדשה שלי משכה את כל תשומת הלב וכולם שיבחו אותי על הטעם הנהדר והבחירה המשובחת. נערת הליווי שלי דיברה מעט, אבל טעם, והייתה חביבה מאוד ומאירת פנים, ועם זאת מעודנת ואצילית. היא הייתה פשוט מושלמת למטרה הזאת, ואפילו הופתעתי מאיכות הבחורה שנשלחה אליי. כשהיו לנו כמה דקות לבד, שאלתי אותה בעניין, והיא השיבה שהיא ממש לא הגיעה לעבוד בתור נערה בשירותי הליווי בחיפה מרקע קשה, אלא מרקע של משפחה עשירה ומוכרת,  אשר בעקבות מחלוקת ניתק עימם הקשר למספר לא רב של שנים, וכדיי לממן עצמה נאלצה לעבוד בליווי.

ביזנס ופלז'ר, אצלי במיטה

הערב היה מהנה מאוד, ובסופו הזמנתי אותה אליי לשתות משהו ולדון בהמשך ההתקשרות בינינו. לאור העובדה ששיחקה את תפקיד בת הזוג הציעה והיפה בצורה כה טובה, רציתי כבר מראש ליידע אותה בפעמים הבאות שארצה להשתמש בשירותיה, וגם על מנת שאוכל לשלם לה. היא נענתה בשמחה ונסענו לדירתי. לא עברו דקות ספורות מהרגע שנכנסו, והיא נצמדה אליי, והחלה לפתוח את כפתורי חולצתי. המגע היה נעים, וריחה היה משכר אבל הדפתי אותה ממני בעדינות.

הסברתי לה שזו לא המטרה לשמה שכרתי את שירותיה, ושלא ארצה לנצלה. בתגובה לכך, היא התקרבה אליי ונישקה אותי. "בוא נגיד שזה יהיה פלז'ר, ונשאיר את הביזנס בצד בינתיים" בקושי הספקתי לשאול אם היא בטוחה והיא כבר הובילה אותי לספה, הפשילה את מכנסיי והתחלה לרדת לי במרץ, כשהרגשתי שאני עומד לגמור השכבתי אותה על הספה וחדרתי אליה, עד ששנינו גמרנו בתרועה. היא קמה והתלבשה, חייכה אליי ואמרה "נתראה בפעם הבאה" והלכה. אם מישהו היה אומר לי קודם ששירותי הליווי בצפון יהיו שווים כ"כ את הכסף, לא הייתי היום גרוש בשנית, או בכלל…