נערות ליווי ליד מועדונים

כולם יודעים שחיפה היא עיר שיש בה מבחר ומגוון מכל דבר, וכול מי שניסה משבח את החיי הלילה הפעילים והסוערים שבה. האמת, שזה לא סתם – חיפה היא באמת עיר מיוחדת לכל הדעות וסיבות לכך לא חסר.

חיי הלילה המטורפים שלה היא סיבה מספיק טובה עבורי להישאר למרות יוקר הדירות והמחיה וכל זה. אני מת על זה, כל כך הרבה מקומות לצאת אליהם, כך כך הרבה אנשים יפים לראות, תמיד יש משהו פתוח באמצע הלילה, תמיד אנשים מסתובבים ברחוב, נוסעים בכביש, חיים עשרים וארבע שעות ביממה. אני מת על חיי הלילה של חיפה. בתור רווק בשנות השלושים המוקדמות בחייו, כמו מרבית חבריי, אני לא מרגיש צורך להתחייב או למהר. חיפה נותנת את התחושה שיש אין סוף זמן, ושהעולם רק מחכה לך, שתמצא את כל ההנאות שבו. האמת היא, שחברה קבועה או משהו מהסוג הזה זה חסם דיי רציני בעיר הזאת, שכאן אפשר לחזור הביתה עם סטוץ בערך כל ערב.

גם מי שמחפש בילוי לילי ללא מחויבות תמיד יוכל למצוא נערות ליווי בחיפה ובקריות ליד מועדונים ואזורי בילוי בולטים באזור. יצא לי כבר במסגרת חיי ההוללות שלי לבלות עם נערות ליווי בחיפה כמה פעמים, אבל לרוב אני מכיר מישהי, וחוזרים ביחד הביתה. הצרה היא שבחורות במצב הזה עלולות לרצות יותר, או להישאר יותר מכמה שרצית, עניינים יכולים להסתבך. עם נערת ליווי אין את הסיכון הזה…

הבילוי של חמישי בערב

בחמישי בערב יצאתי עם חברים למועדון במתחם אח"י אילת, הידוע לשמצה, או לטובה אצל חלק מהאנשים. באזור הקריות אפשר למצוא הכול מהכול – מועדונים, בתי קפה, נערות ליווי וכל מה שקשור לחיי לילה. נערות הליווי של האזור ידועות בחיבתן אל אזור הים, שם קהל היעד הוא מגוון, ולרוב באים לשם אנשים עם כיסים מלאים (ולא במוסר) המעוניינים לקנות לעצמם הנאות שונות. נכנסנו למועדון אחרי סלקציה קפדנית, בחוץ התקבצו כמה נערות ליווי בפינה חשוכה. העפתי בהן מבט קצר והמשכתי לעמוד בתור עם חבריי. כשנכנסו, ישר היה אפשר להרגיש באווירה האפלה של המועדון. המוזיקה הייתה אלקטרונית ורועשת, המקום אפוף עשן ואנשים נמרחו אחד על השני בתאווה. רק אנחנו, קבוצת של רווקים, התיישבנו על הבר והזמנו שתייה, דיברנו, והרגשתי כמו בערב כיתה.

הלכתי לשירותים וכולם היו תפוסים. מהתא שהתפנה יצאו בערך חמישה אנשים. התא היה נראה כאילו עבר הפצצת אטום, והיה אפשר למצוא שם עטיפות קונדומים. יצאתי במהרה וחזרתי לחבריי. הרגשתי שזה הולך להיות ערב יבש, שתיתי את הוויסקי שלי בשקט ומידי פעם זרקתי משהו לשיחה. השעה נהייתה מאוחרת מאוד ואנשים כבר הראו סימני נטישה. ידעתי – מהמועדון הזה לא אצא עם בחורה ללילה. הרגשתי משועמם ומבואס, ואולי אפילו קצת בודד. ביציאה מהמועדון נפרדתי ממרבית חבריי, והמשכתי עם אחד מהם לכיוון האוטו. הוא ראה שאני מבואס, ומהיכרות איתי ידע גם למה. הוא שאל "נו… אז מה אפשר לעשות כדיי לעודד אותך?", העפתי מבט על ההתקבצות של הבנות החצי ערומות במרחק כמה מטרים מאתנו.

"אתה צוחק עליי…" לא צחקתי. נשארתי רציני, והמשכתי להסתכל לשם.
"אתה בעניין או לא?" שאלתי, והתחלתי ללכת לכיוונן. הוא לא ענה, רק בא אחריי.

סימנתי לשתיים מהן לבוא אתנו לאוטו, נסענו לדירה שלי. בהתחלה החבר שלי לא שיתף פעולה, רק הסתכל עליי מתחיל להזיז עניינים עם שתי הבנות, בסוף החרמנות הכניעה אותו, הוא הצטרף, משך אליו נערת ליווי אחת חמודה מהשתיים שהיו איתנו ועבר אתה לחדר. אני מניח שהשכנים לא ישנו יותר מידיי במה שנשאר מהלילה הזה. הערב היבש הפך להיות ללילה של בילוי סוער, בלי רגשות ובלי סיבוכים. כמה טוב שתמיד אפשר לסמוך על הנערות ליווי של חיפה שיצילו את הלילה…