נערות ליווי בחיפה עם סאדו מאזו

בשנים האחרונות עברתי לגור בחיפה, עיר הפטישים – בחיפה לכל פטיש ולכל מוזרות יש מקום, ואף אחד לא מרגיש שם חריג להיות עצמו. למרות כל מה שיגידו עליה לרעה, אני אוהב אותה. אני אוהב את המקום שלי, ושאפשר פשוט להיות עצמך מבלי לזכות בהרמות גבה.

במקום המגורים שלי זה מעולם לא היה ככה. תמיד הייתי הפריק, המוזר, החנון, אף פעם לא משהו ששווה משהו, שרוצים להיות בחברתו. האמת היא שעברתי גיל התבגרות דיי קשה, בלהקשיב למוזיקת מטל, לטחון אוכל כפיצוי, ולהיות הילד הפריק השמן. כשגדלתי אל מעבר לגיל ההתבגרות, למרות מה שאמרו לי ההורים והמשפחה כשניסו לעודד אותי זה לא עבר. כלומר, המשקל פחת, עדיין לא נהייתי מקלון, אבל כבר לא הייתי מאוד שמן לפחות, החצ'קונים עברו, ועדיין הייתי הפריק ששומע מטל ואין לו חברים.

כל חיי החברה שלי התנהלו באינטרנט. הייתי כותב וקורא בלוגים, משוחח בצ'אטים ומאמץ לעצמי חיים בדיוניים ורחוקים מאוד מהחיים שחייתי. ברשת, היית מבוקש, מגניב חכם רגיש ואוהב מוזיקה איכותית. היו אפילו בנות שרצו להיפגש, אבל אני לא העזתי. לא רציתי לפגום בתדמית הטובה שנוצרה לי, ולהרוס את בועת החיים הווירטואליים שלי. בשביל סיפוק מיני, היה לי את הפורנו שאליו התמכרתי, וגליתי שאני אוהב את הדברים הכי מוזרים, ובראשם – סאדו מאזו.

אז הרגשתי חריג ומוזר ועברתי לחיפה, וגיליתי שהיא מורכבת מאוד מלא חריגים ומוזרים כמוני, וזה היה נחמד. אבל לא העזתי להוציא החוצה את החיבה שלי לסאדו מאזו, והסתפקתי בפורנו, עד שערב אחד נתקלתי בנערת ליווי בחיפה, אחרי שיצאתי ממועדון בדרום העיר. ידעתי שנערות ליווי בחיפה זה לא משהו שקשה למצוא, אבל משום מה אף פעם לא עלתה במוחי המחשבה על להשתמש בזה. חזרתי הביתה וראיתי קצת פורנו של סאדו מאזו, ופנטזתי על נערת ליווי שתספק לראשונה את הצרכים האלו שלי. הייתי כל כך נרגש עד שגמרתי תוך שניות ספורות.

לממש את הפנטזיה…

התחלתי לחפש באינטרנט שירותי ליווי בחיפה ומצאתי הרבה תוצאות מעניינות, בחרתי באתר שהכי משך את עיניי, ושאלתי אם אפשר להזמין מישהי שזה מקובל עליה. התפלאתי על עצמי שזה היה טבעי עבורי כל כך, בקושי העזתי להגיד את המילים האלו בקול מחשש שאנשים יירתעו ממני שוב כמו בעבר. הבחורה בקו השני אמרה שתשלח מישהי מתאימה. ניתקתי. זה היה כל כך פשוט, איך לא חשבתי קודם להשתמש בשירותי ליווי?! כנראה שההתמצאות שלי במציאות ממש לוקה בחוסר, אם כי בפורנו אני מומחה.

הבחורה שהגיעה לדירתי הייתה מאוד מרשימה מבחינת ממדים גופניים. היה לה חזה ענק והיא הייתה גבוה ועבה, ושמחתי ישר כשראיתי אותה כי הבנתי שהיא בטח אוהבת להיות השולטת, שמסתדר מצוין אם זה שאני אוהב להיות הנשלט. היא אפילו הביאה אתה ציוד משלה כמו חסם פה שוט ואזיקים, בדיוק כמו שראיתי בסרטים במחשב. מיד היא התחילה בעבודה, הדפה אותי בכוח למקום הראשון שראתה שאפשר לחבר אותי אליו בעזרת האזיקים, קצת נלחצתי כי חשבת שאמורים לסגור על מילת קוד לסיום או הפסקה, אבל היא קרצה לי וזה הרגיע אותי. היא קשרה אותי לעמוד המיטה והפשיטה ממני את בגדיי בעוצמה, לאחר מכן הצליפה בי בשוט שלה וצעקה עליי מילים מעליבות ומחרמנות בו זמנית.

זה נמשך כך שעות והיא התעללה בי בדיוק כמו שחלמתי. ההוצאה השתלמה, והייתי מרוצה ומסופק יותר מאי פעם.