מועדוני חשפנות בחיפה

מועדוני חשפנות הם מקומות בילוי מבוקשים ופופולריים מאוד ברחבי העולם מאז ומתמיד.
במאמר זה נסקור את מועדוני החשפנות בחיפה ומה כולל חדר V.I.P של מועדון חשפנות ממוצע באזור.

חשפנות, מושג זה הוא מושג המתייחס לריקוד תוך כדי התפשטות ותנועות המשדרות ומעוררות חשק מיני. כאן, בניגוד לתחומי מין אחרים, הדגש נמצא בעיקר על פעולות ההתפשטות, הגירוי והמשחק עם הגוף ולא בהכרח על העירום עצמו. במקצוע יכולים לעסוק גם גברים וגם נשים, אך הסוג הנפוץ הוא חשפניות נשים שבחלק מהמקרים גם משמשות כנערות ליווי מקצועיות לכל דבר. המושג מוכר עוד מימי קדם, וישנן עדויות לפעילות מסוג זה במשך שנות קיום האנושות הרבות. כיום ישנם כמה דרכים לצפות במופע, בין אם מדובר בהזמנה פרטית למסיבה, מופע פרטי בדירה או יציאה למועדון.

מועדוני חשפנות

מועדוני החשפנות הם מועדונים אשר מציעים ללקוחותיהם ליהנות מערב בבר בתוספת ייחודית של מופע ריקוד חושני על ידי חשפניות או רקדניות אקזוטיות שכולל עירום ופיתוי מיני שלעתים גם כולל שירותי ליווי שונים. למעשה, המועדון הוא מאין פאב מרווח בעל במת מופע ועיצובו הושם דגש על נוחות ותאורה. לעתים ישנם גם חדרי אירוח פרטיים בהם אפשר לקבל יחס אישי וכל המשתמע מכך בהתאם לסוג השירות הניתן במקום. שעות הפתיחה הן בד"כ משעות הערב, ועד שעות לפנות הבוקר המוקדמות.

תחום זה הוא תחום שאיננו נאסר על פי החוק, וישנם מקומות אשר הותרו להם רישיונות עסק עבור הפעילות. זהו פתרון טוב עבור מי שמתעניין בבילוים מן הסוג הזה, בעוד שדברים דומים אינם מקבלים הכרה חוקית. מועדוני החשפנות פרושים ברחבי הארץ אך ניתן למצוא אותם בעיקר בערים המרכזיות והגדולות.

חשפניות בחיפה

באזור חיפה והקריות כיאה לאזור גדול ומהמרכזיים בארץ יש מבחר של מועדוני חשפנות איכותיים וטובים כאשר מהבולטים ביניהם אפשר למצוא את ה-pink horse, ה-saxo וה- crazy village. שלושת מועדוני החשפנות בחיפה ממוקמים באזורים שונים בעיר ומציעים מגוון אופציות למופעים ושירותים נוספים. כך למשל, ניתן לערוך במקום אירועים כדוגמת מסיבות יום הולדת, רווקות, שחרור ועוד. המועדונים מעוצבים בצורה מרגיעה ונעימה שמאפשרת ישיבה נוחה לשם צפייה במופעים. בנוסף גם מציעים חלק מהמקומות כניסה לחדר פרטי עם החשפנית, הזמנת חשפנית לשולחן, קניית הבגד שלבשה בעת המופע או קנייה של אביזרי מין במקום.

למועדונים בחיפה יש יתרון מובהק על מועדונים מאותו סוג בערים אחרות כמו תל אביב. בחיפה ערך הנדל"ן במקומות מסוימים נמוך באופן משמעותי מהמרכז, ולכן מצריך מבעליו משאבים כלכליים נמוכים יותר לצורך קיום המבנה. עובדה זו מאפשרת לבעלי המועדונים להשקיע יותר במקום עצמו ובתוכן- האלכוהול איכותי יותר, העיצוב חדשני ומוקפד, ולרוב הבחורות הן גם שונות, ויש האומרים אף איכותיות יותר. מועדוני חשפנות בחיפה ובכלל הם דרך בילוי מקורית לחגוג אירועים מיוחדים שיזכרו לזמן רב, אך גם לשדרוג כל ערב שגרתי.