לגמור עם ענת

"יותר מדי זמן לא דיברנו מאמי… התגעגעתי אליך!" מיהרה לומר לי בשמחה ענת, הבחורה הקבועה שלי בקולה הסקסי והמתוק במיוחד.

חייב לומר שיש לי ניסיון של שנים ארוכות עם כל מיני אתרים ושירותי סקס שונים ברשת, והמפגשים שלי איתה דרך אתר ההופעות והמצלמות החיות שלה הם הכי זורמים ושווים שהכרתי – ענת תמיד יודעת בדיוק כיצד להוביל אותי לגמירה הכי טובה. זה היה אפילו יותר טוב מהסטוץ האחרון שלי. הפעם היא ישבה על קצה המיטה, לבושה בחצאית קטנה ושקופה. הצלחתי ממש לראות את התחתונים שלה, ניסיתי כמובן להציץ, היא הבחינה בכך מהר ושינתה תנוחה…

"עוד לא", היא לחשה. "אנחנו עוד נגיע לשם".

הכנסתי יד למכנסיים ונגעתי קלות בזין שלי. הוא עמד מהרגע שראיתי אותה על המסך. היה לה שיער בלונד גולש ועור חלק לגמרי. אין לכם מושג כמה זמן חיפשתי בחורה עם עור חלק נטול נקודות חן או פגמים. והנה, מצאתי אותה. הבחורה המושלמת, סקסית וחושנית כמו נערת ליווי דוגמנית ואני, מה לעשות, בררן, אוהב עור חלק. חייב עור חלק, או כמו שאני אוהב להתייחס לנושא, "עור נטול הפרעות מיותרות".

"איך עבר עליך היום?" היא שאלה והחלה להסיר את כפתורי החולצה הלבנה שלה.
היא ידעה שאני אוהב שהיא מתייחסת אלי כאילו אני בעלה, "יום ארוך בעבודה, מותק?"
"כן…" אמרתי והכנסתי יד עמוק למכנסיים שלי.
החולצה שלה נפלה לרצפה. "לא נורא", היא אמרה ומשכה בכתפה השמאלית.
הלשון שלה ליקקה את השפה התחתונה.

הו כמה שהייתי מת להיות שם בחדר השינה שלה ולהוריד ממנה את התחתונים. הייתי מת לשאוף את ריח הכוס שלה ולהעביר את הלשון שלי על צווארה.
היא הכניסה שני אצבעות לכוס שלה, ודחפה אותן אמוק בתנועה אחת ארוכה. היא גנחה. "מגיע לך פינוק…" היא אמרה והסירה לאט את התחתונים שלה, חושפת כוס ורוד במיוחד.

לרוב כמעט כל שיחת סקס לוהטת ביננו נמשכות בערך שעה, אבל הפעם הייתי כל כך חרמן שלא שמתי לב שאני מביא ביד באינטנסיביות וכמעט עומד לגמור. עצרתי את עצמי. אני תמיד כועס על עצמי כשאני גומר מהר מידי כי מצד אחד זה משאיר אותי מסופק פיזית, אבל נפשית אני צמא לעוד. אז עצרתי את עצמי. הוצאתי את הידיים והמכנסיים עד שהייתי מוכן לגמור בלב שלם.

עכשיו הרגליים שלה היו פתוחות לרווחה.
היא עיסתה את הדגדגן שלה וגנחה.
"תגמור בתוכי…" היא התחננה.
ואני גמרתי. ועוד איך גמרתי…
היה נדמה לי שגמרתי במשך חמש דקות שלמות.