אורגיה עם נערות ליווי במסיבה

היום זה מאוד נפוץ להזמין חשפן או חשפנית למסיבות רווקים ורווקות, אבל באיזשהו שלב זה נהיה קצת נדוש.
אנחנו 5 חברות הכי טובות, עוד מימיי החטיבה וכל השינויים בחיים עבר ועלינו יחד.
בקרוב אחת מהחברות מתחתנת עם בת זוגתה בטקס לא רשמי בצורת מסיבה צנועה לכל החברים.

החלטנו שאת מסיבת הרווקות, שהן הרי חוגגות יחד כי שתיהן נשים וחולקות את אותו מעגל חברים, נהפוך לאירוע בלתי נשכח עבורן אחרי כל הקשיים שעברו בדרך לחתונה הזו בגלל שהן זוג חד מיני. אז, כאמור, תכננו להן מסיבה פרועה מאוד בבית של אחת מאתנו, שלה הבית הכי גדול. דאגנו שיהיה פנוי לנו לכל הלילה, ותכננו הכול. לבנות אמרנו שאנחנו מתכננות ערב "בנות" בבית, עם שתיה אוכל סרטים וכל מיני דברים של בנות. אין להן מושג, מהי ההפתעה הגדולה שאנחנו מתחננות להן שהיא שתי נערות ליווי הולכות להגיע למסיבה, להפתיע אותך בענק וגם לתת להן חוויית מסיבת רווקות בלתי נשכחת.

אני היא זו שהייתה אחראית על הזמנת נערות הליווי. חיפשתי במיוחד שתי בנות שמנוסות בעבודה עם בנות אחרות, שאין להן בעיה עם זה והן אפילו בקטע, ואפילו נפגשתי איתן מראש לוודא שהן דוברות אמת לגביי פרטיהן החיצוניים, כדיי להחליט סופית אם להזמין אותן. אחרי הכול- זה עולה לא מעט ורציתי לוודא שהבנות יהיו מרוצות ממה שבחרתי עבורן.

התכנית היא, שהמסיבה תתנהל כרגיל כמו שאמרנו להן, ערב שקט של בילוי נשי, ואז דפיקה בדלת, מישהי תשים מוזיקה באותו הזמן והן ייכנסו תוך כדיי ריקוד סקסי, ירקדו עם הבנות ואולי אח"כ גם ימשיכו איתן למיטה… הן מאוד פתוחות מינית וידענו שהן ישמחו לחוויה כזאת שבה כל התנאים מוכנים ולא צריך להתמודד עם מבוכה מיותרת. גם ככה קשה למצוא שותפים חד מיניים נוספים לדברים מהסוג הזה.

החגיגה מתחילה…

הערב המיוחל הגיע. הכנו בדירה הכול, הבנות באו והתחלנו לשתות. שיחקנו מין משחק שתייה שבו המשימות היא לשתות צ'ייסרים, והמטרה היא לשתות כמה שיותר. בתזמון מושלם, כשזוג הבנות היו כבר שיכורות לחלוטין, מצחקקות ומתלטפות, נשמעה הדפיקה המיוחלת בדלת.

אחת מבנות הזוג צחקה: "מה אתן משוגעות? אל תגידו שהזמנתן חשפן!"
חייכתי בערמומיות ורצתי לפתוח את הדלת.

לתוך הסלון נכנסו שתי נערות הליווי שהזמנתי, הן נראו מעולה, לא התלבשו זנותי מידיי אבל סקסי, וישר התחילו לרקוד למוזיקה. הצבעתי להן על הזוג המיועד והן משכו את הבנות לריקוד סקסי בעוד אנו, שאר החברות, מסתכלות ומעודדות ושורקות כמו גברים חרמנים. נהניתי מאוד מהמשחק הזה, והרגשת שאפילו אני מתחילה להתחרמן קצת… הסתכלתי על חברותיי, האם גם הן מרגישות כמוני? האם זה האלכוהול, היעדר הגברים בחדר, או מה בעצם?

בעודי שוקעת במחשבות המחרמנות שלי, שתי נערות הליווי כבר התחילו להתפשט, ובנות הזוג נמרחו עליהן בתשוקה וחרמנות, תוך כדיי שנגעו גם אחת בשנייה. זה היה מחזה יפיפה, וכבר לא יכולתי להכחיש שאני מחורמנת מאוד ורוצה להצטרף. פתאום קמה אחת מהחברות, שאין לה שום משיכה לנשים, והחלה להצטרף לריקוד המיני שלהן. הייתי בשוק. ראיתי שהחברות האחרות מחליפות מבטים ומתקרבות לזוג, לאט אט נמשכו כולן אל עבר הספה, הרצפה… לא ידעתי מה לעשות, מעול לא הייתי עם בנות ויש לי בן זוג כבר כמה חודשים. לפני שהספקתי לענות משכה אותי אחת הבנות והתחילה לגעת בי, להתנשק, תוך דקות ספורות כבר הייתי מבלי רוב בגדיי, יד אחת חופנת שד, יד שנייה בתחתונים של מישהי, ומישהי הפשילה לי את המכנסיים וטמנה את ראשה בין הרגליים שלי.

האורגיה נמשכה רוב הלילה באקסטזה מהסרטים. בבוקר קמנו מאוחר, מעולפות, עייפות, זרוקות בכל הדירה, מסתכלות אחת על השנייה במבוכה. רק נערות הליווי כבר לא היו שם.